ACTION CLUB FITNESS & FIGHT PRAGA POŁUDNIE

Siłownia to nie tylko miejsce spotkań przypakowanych panów w dresach - to właśnie chce udowodnić zespół pracujący w ActionClub. Chcą oni obalić mity i pokazać nam, zwykłym Kowalskim z wałeczkami tłuszczu, że siłownia może być miejscem dla każdego, a co więcej, skutecznym sposobem na zadbanie o własne ciało. Może czas ich posłuchać?
Oferta: 
Rowery
Bieżnie
Steppery
Ergometry wioślarskie
Trampoliny
Klimatyzacja
Sauna
Trening personalny
Dzielnica: 
Adres: 
Chodakowska 12
Na wstępie chciałbym napisać, że trafić do tego klubu to jedna z największych porażek. Ogólnie - brud, śmierdzi, klimatyzacja "podobno" jest ale nikt jej nie włącza, lub też - usłyszałem od pracownika - Szef oszczędza na klientach i mówi, że i tak ludzie się pocą, więc po co(?) zużywać prąd... Chcą przyciągnąć nazwiskami znanych osób ale niestety - to nie wszystko Ponadto - właściciel klubu ma chyba straszne kompleksy skoro podpiera się programem z telewizji muzycznej o wątpliwym poziomie... właściciel chyba też jest na tym samym poziomie.... No cóż, kolejny pseudo klub... Z.
A ja polecam siłownie .OD KIEDY ZMIENIŁ SIĘ WŁAŚCICIEL tu naprawdę jak ... w domu . Bardzo pomocni trenerzy -wszystko wytłumaczą bez opłat i jakichś treningów personalnych gdzie rzadko sie to gdziekolwiek zdarza.Pani Asia -recepcjonistka bardzo mila osoba zawsze pogada , zapyta jak na zajęciach . Jednym słowem recepcjonistka na medal . Zajęcia odbywają sie zawsze ! Ceny karnetów są naprawdę dla wszystkich osiągalne . Naprawie polecam !

Dodaj opinię

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.